Organizacja wydarzenia w szkole tańca

Na co dzień ta firma zajmuje się prowadzeniem zajęć tanecznych oraz fitnessowych. Oferuje również wynajem sal w swojej katowickiej placówce. Dysponuje dwoma pomieszczeniami z podłogą taneczną oraz lustrami, które mogą zostać zaaranżowane zgodnie z potrzebami klientów. Udostępnia także zaplecze socjalne.

Wybierz się w niezapomnianą podróż i skorzystaj z naszej oferty na sprzęt turystyczny. Nasze plecaki to pakowne sposoby na łatwe przenoszenie, przewożenie Waszych bagaży. Będziecie mogli wybierać spośród pojemnych modeli, o kompaktowych formach czy wśród toreb. Nasze akcesoria do zapakowania ekwipunku dostępne są także w ciekawych wzorach oraz kolorach, które z pewnością przypadną do gustu tak Paniom, jak i Panom. Możecie u nas zakupić również akcesoria wspinaczkowe.

Sprzęt na wyjazd

Przed każdym letnim wyjazdem rodzinnym warto sprawdzić, czy posiadamy potrzebne wyposażenie. Jeżeli nie, w dziale turystyka i rekreacja można zakupić namiot, akcesoria trekkingowe, materace i śpiwory. Nie można zapomnieć o bardzo praktycznych detalach, takich jak np. latarki i okulary przeciwsłoneczne.

Oferta sklepu internetowego LorsoSport to profesjonalny sprzęt sportowy prosto od producenta. Zapewniamy Państwu szeroki dostęp do produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. U nas znajdziecie m. in. wyposażenie do siłowni (gryfy, obciążeni i inne), czy asortyment związany ze sztukami walki. Zapraszamy do współpracy!

Profesjonalne narty

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie znakomitej jakości sprzętu zimowego. Nasza wypożyczalnia nart skiturowych posiada szeroka ofertę produktów, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości wykonania.