Piękne kalendarze

Nasza firma oferuje Państwu tani druk kalendarzy. Kalendarze są cenionymi materiałami promocyjnymi, dlatego warto w nie zainwestować. Nasz druk kalendarzy zachwyci Państwa nie tylko warunkami cenowymi, ale także swoją najwyższą jakością. Wykonamy dla Państwa piękne ścienne kalendarze trójdzielne oraz kalendarze w formatach A2 i B2. Kalendarze trójdzielne są szczególnie popularne ponieważ są bardzo estetyczne, mogą posiadać płaską lub wypukłą główkę. Zachęcamy do skorzystania z naszej wspaniałej oferty.

Udziałowiec - produkty reklamowe

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę poligraficzno-introligatorską Udziałowiec. Jako doświadczony producent kalendarzy możemy przygotować dla naszych Klientów wyroby w wielu różnych formatach oraz w wersji składanej, plakatowej, książkowej oraz kieszonkowej. Oferujemy możliwość wykonania produktu na różnych rodzajach papieru oraz uzupełnienie go np o logo Państwa firmy. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo pełną ofertę produktową wraz z aktualnym cennikiem. Czekamy na Państwa zamówienia.

INTROPAKS S.C.

Znajdziecie u nas rozmaite torebki papierowe, jakie wykorzystywane mogą być jako skuteczne i estetyczne uzupełnienie dla każdej kampanii marketingowej danej firmy. Oferowane przez nas produkty dostosowane mogą być do Waszych potrzeb pod względem ich kolorystyki, a także rozmiaru czy formatu. Istnieje również możliwość zamieszczenia na nich odpowiednich emblematów, jak na przykład logo firmowe czy slogan promocyjny danej marki lub produktu. Zachęcamy do ustalania szczegółów zlecenia z naszymi przedstawicielami.

Namioty - zaufany producent

Namioty ekspresowe to asortyment niezbędny w każdym domu. Znakomicie sprawdzają się na biwakach i wyjazdach plenerowych. W naszej ofercie znajdą Państwo modele przeznaczone na różne warunki pogodowe. Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu telefonicznego. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej.

Oferta agencji marketingowej

Specjalizujemy się w tworzeniu kampanii produktów online, przeprowadzanych na portalach społecznościowych z pomocą ich aktywnych użytkowników. Działamy jako skuteczna wyszukiwarka influencerów, kreatorzy strategii sprzedażowych oraz analitycy. Jeśli poszukujesz dobrego sposobu na reklamowanie Twoich produktów, skontaktuj się z nami!

Nagrania lektorskie

Tworząc dokument lub prezentację biznesową ważne jest, by się wyróżniać. Dlatego zatrudnienie aktora głosowego jest idealnym pomysłem, a nasza baza lektorów umożliwi Ci wybranie najbardziej pasującego do sytuacji głosu. Oferujemy usługi aktorów głosowych po polsku i po angielsku, z wyborem dialektów i akcentów.

Zamawianie wydruków online

Nasza drukarnia internetowa z siedzibą w Poznaniu oferuje szeroką gamę usług, wśród których znajduje się m. in. przygotowanie ulotek, wizytówek, banerów, billboardów i katalogów, a także tworzenie projektów graficznych. Materiały reklamowe i poligraficzne zawsze wykonujemy w ścisłej współpracy z klientem, z zachowaniem wysokiej jakości.