Famma - archiwizacja dokumentów

Przechowywanie dokumentacji firmowej to główna działalność krakowskiego archiwum Famma. Nowoczesne rozwiązania wprowadzone w archiwum zwiększają poziom bezpieczeństwa zgromadzonych w nim danych. Archiwizacja dokumentów przebiega przy zachowaniu wszelkiego rodzaju zasad, by zapewnić wysoki poziom obsługi naszych klientów.

Przekład tekstowy z niemieckiego

Jeśli potrzebny jest przekład tekstowy ważnego dokumentu, to warto postawić na jakość. Dlatego postaw na translatora przysięgłego, dla którego tłumaczenie języka niemieckiego jest codziennością. Zamiast igrać z losem, wynajmij profesjonalistę i miej pewność, że otrzymasz w pełni prawidłową translację.

Rachunkowość Wrocław

Księgowość na wysokim poziomie to zasługa naszej księgowej, która dba o to by obsługa i wzajemna współpraca przebiegała na wysokim poziomie z obustronną satysfakcją. Księgowość i rachunkowość Wrocław - zapraszamy na stronę www! Biuro rachunkowe to miejsce, które zadba o rozliczenie Twoje i Twojej firmy.

Korespondencja seryjna Poznań

Jednym z obszarów naszej działalności jest korespondencja seryjna. Starając się spełnić wszystkie oczekiwania klientów wszystkie zadania realizujemy sprawnie i skutecznie, aby jak najszybciej dostarczyć do nich zamówione artykuły. Skorzystaj z naszych usług w zakresie korespondencji seryjnej - dołożymy wszelkich starań, by odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu.

Graftax

Jeżeli potrzebne Ci tanie biuro rachunkowe we Wrocławiu, cennik Graftax z pewnością nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Zapewniamy nie tylko usługi odznaczające się bardzo preferencyjnymi cenami, ale także na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Nie zawodzimy oczekiwań klientów, świadcząc na ich rzecz kompleksową obsługę działalności w zakresie księgowo-podatkowo-kadrowym. Dzięki temu zdobywamy ich zaufanie, które owocuje lojalnością. Już dzisiaj odwiedź stronę naszego biura rachunkowego i poznaj nasz cennik.

Administracja najmu

Szukasz firmy, która wyręczy Cię w obsłudze i administracji posiadanych przez Ciebie nieruchomości? Od lat zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem mieszkaniami na wynajem. Działamy w Krakowie oraz jego okolicach. Przekazując nam pod opiekę swoje lokale, uzyskujesz w zamian wysoką jakość usług; obsługę umów, opłat oraz nadzór techniczny nad budynkiem wraz z przynależącym do niego terenem zielonym.

Pełna ksiegowość

Aby wybrać odpowiedniego księgowego lub autonomiczne biuro rachunkowe dla firmy warto zapoznać się z kompletną propozycją jego usług. Bowiem, nie każdy z funkcjonujących podmiotów posiada wszelkie niezbędne kompetencje. Do tych niezbędnych należą niewątpliwie sporządzanie deklaracji VAT, sprawozdań finansowych oraz GUS, pomoc w założeniu działalności oraz reprezentacja przed Urzędem Skarbowym. Jednocześnie, kluczowym elementem jest również umiejętność wykonywania czynności leżących w zakresie kadr oraz płac.

Poręczenie funduszu

Źródło pieniędzy dla działalności gospodarczej? Poręczenia kredytowe dla przedsiębiorców to często jedyna szansa na rozwój biznesu. Wniosek o wsparcie można złożyć w jednej instytucji, która współpracuje z naszym funduszem. My mamy możliwość udzielić zabezpieczenia. Zapytaj o szczegóły w naszej siedzibie i uzyskaj źródło na kolejną inwestycję.

Gwarancja na samochód

Usterki i awarie to jedne z najczęstszych problemów, z jakimi borykają się posiadacze samochodów. Nasza firma oferuje ubezpieczenie kosztów napraw, a także pomoc w prowadzeniu dokumentacji, usunięcie awarii na miejscu zdarzenia, a w specjalnych przypadkach również odholowanie do punktu, w którym usunięta zostanie usterka.

Artykuły biurowe - Prometex

Nasza działalność nie ogranicza się do jednej branży. Wręcz przeciwnie - staramy się sprostać oczekiwaniom szkolnictwa, budownictwa, przemysłu, etc. Wykonywane przez wydawnictwo akcydensowe Prometex, druki uwzględniają również konieczność spełniania określonych norm. Dzięki nowoczesnym urządzeniom jesteśmy w stanie podejmować się kolejnych zleceń i realizować je terminowo oraz według precyzyjnie określonych standardów.

Wsparcie finansowe dla firm

Pomożemy uzyskać odpowiednie wsparcie finansowe na najlepszych warunkach na zrealizowanie celu małych oraz dużych przedsiębiorców. Kredyt inwestycyjny dla firm używany jest często do zakupu nowych technologii i maszyn oraz powiększenia siedziby w chwili kiedy aktualne środki finansowe nie są wystarczające. Odwiedź nasze biuro we Wrocławiu

Podatek w Estonii

Posiadasz firmę i eksportujesz swoje towary na teren innych państw Unii Europejskiej? Możesz być zobowiązany do rejestracji jako podatnik. Podstawowa stawka VAT w Estonii wynosi 20 procent. Jednak w przypadku niektórych towarów jest on mniejszy. Przykładowo, 9 procent obowiązuje sprzęty medyczne przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Kursy z uważności

Jesteś zabiegana i masz mało czasu dla siebie, a jak już masz wolną chwilę, to spędzasz ją w mało wartościowy sposób? Podczas dalekich podróży nie umiesz zachwycić się widokiem tak bardzo, jak miało to miejsce kiedyś? Mbsr kurs może być czymś dla Ciebie. Pozwoli Ci to odczuwać głębiej i bardziej intensywnie.