http://www.grandnova.com.pl/

Specjalnością naszej firmy są gotowe spółki oraz wszelkie kwestie prawne i formalne, które się z tym wiążą. Jeśli chcą Państwo założyć firmę lub spółkę warto zgłosić się do nas i skorzystać z naszego doświadczenia oraz wiedzy z zakresu formalności oraz dokumentacji związanych z różnego rodzaju kwestiami mogącymi sprawiać trudność przy zakładaniu. To propozycja dla osób, które cenią szybkość, komfort i profesjonalizm, dlatego też już dziś zachęcamy wszystkich Państwa do kontaktu.

Famma - archiwizacja dokumentów

Przechowywanie dokumentacji firmowej to główna działalność krakowskiego archiwum Famma. Nowoczesne rozwiązania wprowadzone w archiwum zwiększają poziom bezpieczeństwa zgromadzonych w nim danych. Archiwizacja dokumentów przebiega przy zachowaniu wszelkiego rodzaju zasad, by zapewnić wysoki poziom obsługi naszych klientów.

Global Collection Service - skuteczne i szybkie odzyskiwanie należności

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy posiadają duże doświadczenie w pozyskiwaniu informacji oraz prowadzeniu skutecznych negocjacji. Nic więc dziwnego, że przeprowadzana przez Global Collection Service windykacja terenowa przebiega niezwykle sprawnie oraz szybko. W zakresie naszych działań znajduje się m.in. weryfikacja przedsiębiorstw oraz osób fizycznych, audyt samochodów oraz usługi detektywistyczne. Z nami możesz być spokojny o swoje pieniądze. Odwiedź stronę internetową grupy GCS i sprawdź warunki współpracy.

Prowadzenie ksiąg i rachunków

Zajmujemy się finansami przedsiębiorców z różnych branż, zapewniając im porady podatkowe oraz obsługę kadrowo-płacową. Nasze usługi obejmują księgowość pełną, jak i uproszczoną - wszystkie sprawy formalne i dokumentację realizujemy za naszego klienta, dbając o rzetelność, a także uczciwość naszych działań.

Pomoc w sprzątaniu biur

Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksowe usługi porządkowe. Wynajęta u nas sprzątaczka umyje okna, wyczyści witryny, zetrze kurze i wykona szereg innych prac - zgodnie z ustaleniem Klienta. Przyjmujemy zlecenia z terenu województwa śląskiego - od przedsiębiorców w biurach oraz właścicieli sklepów i centrów handlowych.

Tax Optimal - pełna troska o kadry

Zarządzanie wynagrodzeniami i innymi aspektami zatrudniania dużej ilości osób wymaga bardzo wielu działań. Nasze biuro rachunkowe odciąży Państwa w tym, byście odpowiednio mogli dbać o takie zagadnienia jak kadry i płace. Realizujemy ewidencję i prowadzimy księgi przychodów i rozchodów. Znajdziecie nas w Poznaniu.

Przekłady tekstów z ekonomii

Tłumaczenia ekonomiczne proponowane przez nasze biuro tłumaczeń są wyjątkowo skrupulatnie weryfikowane nie tylko pod kątem poprawności językowej, ale także z uwagi na prawidłowość merytoryczną wykonanego przekładu. Kumiria gwarantuje w ten sposób najwyższą jakość wszystkich swoich translacji. Serdecznie zapraszamy!

Leasing dla firm

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy GO-leasing. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz kadrę wyspecjalizowanych pracowników, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby móc zapewnić Państwu jedynie najbardziej sprawdzone i wydajne rozwiązania w zakresie finansowanie firm. Oferujemy korzystny cenowo leasing na wynajem długoterminowy samochodu, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających. Posiadamy również wiele innych ofert leasingu.

W biurze brokerskim DG-Inwest Finanse Sp. z o.o. skorzystasz z profesjonalnego doradztwa ekonomicznego dla osób fizycznych jak i dla firm. Nasz sprytny kalkulator kredytowy pozwoli ci zorientować się w przybliżonej wysokości raty, którą będziesz spłacał zaciągając pożyczkę na określonych warunkach. Sprawdź, co będzie dla ciebie najkorzystniejsze. My pomożemy w wyborze, zaprezentujemy oferty najlepiej ocenianych instytucji, wypełnimy i złożymy wniosek w twoim imieniu. Nasza obsługa nic cię nie kosztuje.