Ozdoby świąteczne

Sklep oferuje ozdoby świąteczne, takie jak bombki akrylowe, które są przezroczyste i puste w środku. Dzięki temu, każdy może dowolnie spersonalizować taką ozdobę - obsypać ją brokatem, ponaklejać błyszczące lub kolorowe elementy, albo włożyć do środka figurki, słodycze, czy małe zabawki jako prezenty dla dzieci.

obrazy na zamówienie

Jestem artystką, która na co dzień oddaje swoje serce malarstwu olejnemu, akwarelowemu i rysunkowi. Tworzę wyjątkowe obrazy na zamówienie i dzielę się swoją twórczością. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z galerią moich dzieł, a także do kontaktu w celu omówienia szczegółów zamówienia. Jestem otwarta na Państwa pomysły.

Naczynia personalizowane

Chcesz kupić niezwykły prezent dla swoich bliskich? W takiej sytuacji najlepszym pomysłem będą kubki z personalizacją. Możesz wybrać napisy do nich, a także ich pojemność. Będzie to z pewnością niepowtarzalna i użyteczna pamiątka na lata. Ich niezwykłą zaletą jest to, że są wykonane ręcznie, a także odporne na mycie w zmywarce.

Artykuły do sprzętów muzycznych

Jeżeli jesteś muzykiem i bierzesz udział w próbach przed występami, zapewne potrzebny jest Ci sprzęt studyjny. W naszym sklepie zakupisz takie elementy, jak: przewody, wzmacniacze, zasilacze, pokrowce, a także wiele innych. Znajdziesz tu artykuły, które będą przydatne zarówno dla profesjonalistów, jak i osób początkujących.

Filmowanie nieruchomosci z drona

Oferta przygotowana przez firmę Foto-Wrzosy to wysokiej jakości zdjęcia z powietrza oraz profesjonalne filmowanie dronem. Dzięki doświadczeniu, wysokiej jakości sprzęcie oraz posiadaniu wszelkich niezbędnych uprawnień jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Na wykonywanych przez nas fotografiach i nagraniach uwieczniamy przede wszystkim nieruchomości, ale takżę panoramy miast, zabytki, różnego rodzaju obiekty oraz krajobrazy. Odwiedź naszą stronę internetową i już teraz zapoznaj się z galerią naszych realizacji.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci

Twoje dziecko lubi rysować? Chcesz rozwijać jego pasję? Zapisz go na nasz kurs rysunku online dla dzieci! Dzięki nam pozna wszelkie tajniki profesjonalnego rysowania i być może nawet zostanie artystą! Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą na kurs rysunku online dla dzieci oraz pozostałymi kursami. Serdecznie zapraszamy. W razie pytań służymy pomocą.

Zdjęcia na pomnik

Zastosowanie nowoczesnych zdjęć na pomnikach to nie tylko sposób na uczczenie pamięci zmarłych, ale również możliwość tworzenia unikalnych dzieł sztuki. Pomniki z fotografiami stają się coraz popularniejsze również w kontekście upamiętniania ważnych wydarzeń historycznych czy społecznych. Dzięki nowoczesnym technologiom każdy pomnik może stać się niepowtarzalnym i wyjątkowym miejscem pamięci, które przyciąga uwagę i zaciekawienie przechodniów.