Ozdoby świąteczne

Sklep oferuje ozdoby świąteczne, takie jak bombki akrylowe, które są przezroczyste i puste w środku. Dzięki temu, każdy może dowolnie spersonalizować taką ozdobę - obsypać ją brokatem, ponaklejać błyszczące lub kolorowe elementy, albo włożyć do środka figurki, słodycze, czy małe zabawki jako prezenty dla dzieci.

obrazy na zamówienie

Jestem artystką, która na co dzień oddaje swoje serce malarstwu olejnemu, akwarelowemu i rysunkowi. Tworzę wyjątkowe obrazy na zamówienie i dzielę się swoją twórczością. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z galerią moich dzieł, a także do kontaktu w celu omówienia szczegółów zamówienia. Jestem otwarta na Państwa pomysły.

Naczynia personalizowane

Chcesz kupić niezwykły prezent dla swoich bliskich? W takiej sytuacji najlepszym pomysłem będą kubki z personalizacją. Możesz wybrać napisy do nich, a także ich pojemność. Będzie to z pewnością niepowtarzalna i użyteczna pamiątka na lata. Ich niezwykłą zaletą jest to, że są wykonane ręcznie, a także odporne na mycie w zmywarce.

Artykuły do sprzętów muzycznych

Jeżeli jesteś muzykiem i bierzesz udział w próbach przed występami, zapewne potrzebny jest Ci sprzęt studyjny. W naszym sklepie zakupisz takie elementy, jak: przewody, wzmacniacze, zasilacze, pokrowce, a także wiele innych. Znajdziesz tu artykuły, które będą przydatne zarówno dla profesjonalistów, jak i osób początkujących.