Imprezy masowe to nie lada wyzwanie dla wielu firm, które niestety nie zawsze potrafią sobie poradzić. Zapewniamy Państwa, że profesjonalna firma Nova Events nie popełni żadnego błędu w procesie jakim jest organizacja imprez masowych oraz ich obsługa. Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą? Weź więcej! Zadzwoń do nas lub przyjdź.

Szkolenia wysokościowe pozwalają podjąć pracę w firmach, które oferują takie usługi jak: montowanie bilbordów, mycie okien na wysokościach, czyszczenie elewacji, czy pielęgnacja zieleni miejskiej polegająca na przycinaniu gałęzi drzew. Nasze szkolenia wysokościowe cieszą się ogromną popularnością ponieważ przekazujemy rzetelną i praktyczną wiedzę.

Zajęcia jogi dla początkujących i nie tylko

Dobrym sposobem na wzmocnienie organizmu i poprawę kondycji jest joga. Wpływa ona pozytywnie na całe ciało, ale także może pomóc w uspokojeniu się i wyciszeniu. W naszej szkole w Krakowie oferujemy bogaty wybór kursów, tak, aby każdy - zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczone osoby - mógł znaleźć coś dla siebie.

Agencja eventowa

Naszym zadaniem jest sprawienie, że wszyscy pracownicy będą się doskonale bawić, a zarazem poznają się znacznie lepiej. Jako doświadczona agencja eventowa organizujemy imprezy integracyjne na terenie całego województwa mazowieckiego. Możemy przygotować między innymi pikniki, koncerty czy inne wydarzenia.