Imprezy masowe to nie lada wyzwanie dla wielu firm, które niestety nie zawsze potrafią sobie poradzić. Zapewniamy Państwa, że profesjonalna firma Nova Events nie popełni żadnego błędu w procesie jakim jest organizacja imprez masowych oraz ich obsługa. Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą? Weź więcej! Zadzwoń do nas lub przyjdź.

Szkolenia wysokościowe pozwalają podjąć pracę w firmach, które oferują takie usługi jak: montowanie bilbordów, mycie okien na wysokościach, czyszczenie elewacji, czy pielęgnacja zieleni miejskiej polegająca na przycinaniu gałęzi drzew. Nasze szkolenia wysokościowe cieszą się ogromną popularnością ponieważ przekazujemy rzetelną i praktyczną wiedzę.

Zajęcia jogi dla początkujących i nie tylko

Dobrym sposobem na wzmocnienie organizmu i poprawę kondycji jest joga. Wpływa ona pozytywnie na całe ciało, ale także może pomóc w uspokojeniu się i wyciszeniu. W naszej szkole w Krakowie oferujemy bogaty wybór kursów, tak, aby każdy - zarówno początkujący, jak i bardziej doświadczone osoby - mógł znaleźć coś dla siebie.

Akcesoria na urodziny dla dziecka

W naszej ofercie znajdą Państwo dekoracje urodzinowe dla dzieci na każde urodziny, zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Wszystkie artykuły z naszego asortymentu są wykonane z materiałów dobrej jakości. Gwarantujemy niskie ceny. Proponujemy akcesoria i gadżety w bardzo bogatej gamie wzorów i kolorów.