Nasz hotel pod Warszawą spełni wszystkie Państwa oczekiwania dotyczące wysokiego standardu i przystępnych cen noclegu. Hotel Bida z Nędzą ma tę przewagę nad hostelami ze stolicy, że łatwo do niego dojechać, gdyż mieści się przy głównej drodze. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej.

Organizacja wesel - Villa Julianna

Organizacja wesel w Warszawie to usługa, która szczególnie latem jest bardzo popularna. Młode pary chętnie szukają sal weselnych, które mają piękne wnętrze i położone są w spokojnej okolicy, najlepiej na obrzeżach miasta, z dala od hałasu. Organizacja wesel (Warszawa) to jedna z działalności naszej firmy. Oferujemy kompleksową organizację wesela w naszym pięknym dworku pod Warszawą. Zapraszamy!

Wykład, szkolenie czy spotkanie firmowe

Chcecie Państwo zorganizować wykład, szkolenie czy spotkanie firmowe w atrakcyjnie położonym ośrodku do tego przeznaczonym? Sale konferencyjne w górach, jakie udostępniamy Wam w zakresie działalności firmy Solinianka to doskonale wyposażone pomieszczenia, w których z pewnością przykujecie uwagę wszystkich gości.

Qubus Hotel Management - Übernachtung mit Frühstück in Krakau

Hast du vor, nach Polen zu fahren? Vielleicht suchst du nach einem komfortablen Hotel in Legnica? Buche ein Zimmer bei Qubus! Dort kannst du richtig ausschlafen und gut frühstücken! Das Personal ist nett und hilfsbereit und spricht Deutsch. Zur Auswahl stehen Ihnen verschiedene günstige Übernachtungsangebote.

Szukasz lokalu, który zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych w Wieliczce? Zapraszamy do naszej restauracji. Proponujemy naszym klientom wiele wspaniałych dań z kuchni europejskiej i polskiej, dzięki czemu każdy klient z pewnością wyjdzie od nas w pełni zadowolony. Organizujemy takie wydarzenia, jak przyjęcia komunijne, chrzciny, osiemnastki oraz wiele innych. Gwarantujemy wyjątkową atmosferę oraz miłą obsługę. Nasz lokal posiada przytulny, atrakcyjny wystrój, zapewnia także wygodę gościom.