Organizacja wesel - Villa Julianna

Organizacja wesel w Warszawie to usługa, która szczególnie latem jest bardzo popularna. Młode pary chętnie szukają sal weselnych, które mają piękne wnętrze i położone są w spokojnej okolicy, najlepiej na obrzeżach miasta, z dala od hałasu. Organizacja wesel (Warszawa) to jedna z działalności naszej firmy. Oferujemy kompleksową organizację wesela w naszym pięknym dworku pod Warszawą. Zapraszamy!

Wykład, szkolenie czy spotkanie firmowe

Chcecie Państwo zorganizować wykład, szkolenie czy spotkanie firmowe w atrakcyjnie położonym ośrodku do tego przeznaczonym? Sale konferencyjne w górach, jakie udostępniamy Wam w zakresie działalności firmy Solinianka to doskonale wyposażone pomieszczenia, w których z pewnością przykujecie uwagę wszystkich gości.

Qubus Hotel Management - Übernachtung mit Frühstück in Krakau

Hast du vor, nach Polen zu fahren? Vielleicht suchst du nach einem komfortablen Hotel in Legnica? Buche ein Zimmer bei Qubus! Dort kannst du richtig ausschlafen und gut frühstücken! Das Personal ist nett und hilfsbereit und spricht Deutsch. Zur Auswahl stehen Ihnen verschiedene günstige Übernachtungsangebote.

Luksusowy domek w górach

Proponujemy noclegi w luksusowych, kompleksowo wyposażonych obiektach. Nasze domki na wynajem położone w okolicach Zakopanego posiadają saunę, kamienny kominek oraz telewizję satelitarną. Nasza osada może również udostępnić dla Państwa akcesoria dla maluchów, takie jak łóżeczko dziecięce, wanienka oraz zabawki.

Wycieczki do Włoch

Znaczny asortyment prac jest podstawową zaletą przedstawionej firmy Buksa Travel. Zawiera on w tym momencie wiele usług, jak choćby: wycieczki objazdowe do Włoch, czy też zielone szkoły. Największym powodzeniem cieszą się jednak 2 tygodniowe wczasy. Włochy to najbardziej popularny kraj. Zapraszamy Cię do sprawnego oraz skutecznego kooperowania.

Agroturystyka w górach

Marzysz o niezapomnianych wczasach spędzonych w spokojnej, malowniczo położonej wsi? Zapraszamy do naszego ośrodka, w którym aktywnie wypoczniesz z całą rodziną. Oferujemy noclegi nieopodal cudu natury, za jaki uznawane są Góry Kaczawskie. Każdy pokój wyposażony został w telewizor oraz bezprzewodowy internet.

Przeszłość wojska

Interesujesz się historią z czasów wielkich bitew? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do muzeum sprzętu wojskowego, zobaczysz tutaj niesamowite eksponaty, które są nieodłączną częścią naszej historii. Odwiedź nas i poznaj historie, nigdzie niezapisane, które kryją się w wiekowych sprzętach - daj się wciągnąć w nurt przeszłości!