Organizacja wesel - Villa Julianna

Organizacja wesel w Warszawie to usługa, która szczególnie latem jest bardzo popularna. Młode pary chętnie szukają sal weselnych, które mają piękne wnętrze i położone są w spokojnej okolicy, najlepiej na obrzeżach miasta, z dala od hałasu. Organizacja wesel (Warszawa) to jedna z działalności naszej firmy. Oferujemy kompleksową organizację wesela w naszym pięknym dworku pod Warszawą. Zapraszamy!

Wykład, szkolenie czy spotkanie firmowe

Chcecie Państwo zorganizować wykład, szkolenie czy spotkanie firmowe w atrakcyjnie położonym ośrodku do tego przeznaczonym? Sale konferencyjne w górach, jakie udostępniamy Wam w zakresie działalności firmy Solinianka to doskonale wyposażone pomieszczenia, w których z pewnością przykujecie uwagę wszystkich gości.

Qubus Hotel Management - Übernachtung mit Frühstück in Krakau

Hast du vor, nach Polen zu fahren? Vielleicht suchst du nach einem komfortablen Hotel in Legnica? Buche ein Zimmer bei Qubus! Dort kannst du richtig ausschlafen und gut frühstücken! Das Personal ist nett und hilfsbereit und spricht Deutsch. Zur Auswahl stehen Ihnen verschiedene günstige Übernachtungsangebote.

Szukasz lokalu, który zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych w Wieliczce? Zapraszamy do naszej restauracji. Proponujemy naszym klientom wiele wspaniałych dań z kuchni europejskiej i polskiej, dzięki czemu każdy klient z pewnością wyjdzie od nas w pełni zadowolony. Organizujemy takie wydarzenia, jak przyjęcia komunijne, chrzciny, osiemnastki oraz wiele innych. Gwarantujemy wyjątkową atmosferę oraz miłą obsługę. Nasz lokal posiada przytulny, atrakcyjny wystrój, zapewnia także wygodę gościom.

Luksusowy domek w górach

Proponujemy noclegi w luksusowych, kompleksowo wyposażonych obiektach. Nasze domki na wynajem położone w okolicach Zakopanego posiadają saunę, kamienny kominek oraz telewizję satelitarną. Nasza osada może również udostępnić dla Państwa akcesoria dla maluchów, takie jak łóżeczko dziecięce, wanienka oraz zabawki.

Wycieczki do Włoch

Znaczny asortyment prac jest podstawową zaletą przedstawionej firmy Buksa Travel. Zawiera on w tym momencie wiele usług, jak choćby: wycieczki objazdowe do Włoch, czy też zielone szkoły. Największym powodzeniem cieszą się jednak 2 tygodniowe wczasy. Włochy to najbardziej popularny kraj. Zapraszamy Cię do sprawnego oraz skutecznego kooperowania.

Magiczne miejsce na zabawę weselną

Panuje u nas wyjątkowa atmosfera, pełna tradycji, ciepła i romantyzmu. Nasz pałac idealnie nadaje się na wesele nie tylko dzięki eleganckiemu wystrojowi, ale również fantastycznej ofercie. Zapewniamy piękną salę, którą można ustroić zgodnie z życzeniem Młodej Pary. Ponadto istnieje możliwość aranżacji imprezy plenerowej.

Obsługa wynajmu nieruchomości

Jeśli inwestują Państwo w nieruchomości, ale nie mają czasu na regularne poszukiwania zainteresowanych najmem Gości, proszę zostawić to nam. Zarządzenie wynajmem apartamentów to w naszym rozumieniu nie tylko dodanie ogłoszenia, ale również dbałość o szczegóły, przygotowanie pakietu powitalnego, troska o stan techniczny i czystość. Nie pobieramy wynagrodzenia za okres, w którym mieszkania były puste.