Indywidualne lekcje śpiewu

Varsztatovnia to największy non profitowy inkubator warsztatowy w Polsce, który prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne lekcje śpiewu i gry na instrumentach. Nasi doświadczeni nauczyciele posiadają wysokie kwalifikacje i wyjątkowy zmysł pedagogiczny, który pozwala im w swobodny sposób przekazywać wiedzę i odkrywać oraz szlifować prawdziwe talenty muzyczne.

Szkolenie dla opiekunów

Organizowany przez nas kurs obejmuje wiedzę z pierwszej pomocy przedmedycznej, obsługi higienicznej czy chorób wieku podeszłego. Szkolenie umożliwia pracę w domu prywatnym, hospicjum bądź zakładzie leczniczym jako opiekun osób starszych i niepełnosprawnych, które potrzebują pomocy w codziennym funkcjonowaniu.

Kurs gazowy

Kurs gazowy jest to forma szkolenia, która przygotowuje pracowników do właściwego korzystania z urządzeń gazowych. Uprawnienia gazowe są niezbędne w wielu branżach, takich jak instalacje gazowe, przemysł gazowy czy obsługa urządzeń gazowych. Kurs gazowy G3, to jedno z najbardziej powszechnych szkoleń dedykowanych pracownikom technicznym. Podczas tego kursu uczestnicy zdobywają umiejętności i wiedzę dotyczącą bezpiecznego obsługiwania gazowych urządzeń, montażu instalacji gazowych oraz diagnostyki i naprawy ewentualnych usterek. Posiadanie uprawnień gazowych G3 jest ważne, aby móc wykonywać swoje obowiązki w sposób profesjonalny i zgodny z obowiązującymi przepisami i normami.