BDT Viken : Założenie firmy w Norwegii

Jako zaufana firma rachunkowo-konsultingowa świadczymy usługi w zakresie księgowości dla spółek, jak i osób prywatnych, przeprowadzania audytów wewnętrznych, rozliczania kadr i płac, sporządzania sprawozdań finansowych dla spółek, czy też pomocy w uzyskaniu formularza A1. Przede wszystkim zajmujemy się jednak pomocą dla osób prowadzących działalność gospodarczą w Norwegii przy uzyskaniu zwrotu podatku. Dzięki temu, że znamy i rozumiemy metodologię pracy za granicą, możemy zaoferować Państwu rzetelne usługi na najwyższym poziomie.

Bąkowski Kancelaria Radcowska - pomoc w sprawach związanych z nieruchomościami

Od wielu lat funkcjonujemy jako Kancelaria Nieruchomości. Biuro radcy prawnego Igora Bąkowskiego posiada bogatą praktykę w zakresie spraw związanych z zagadnieniami przetargów, umów handlowych, nadzorowania pracy spółek, jak i wielu innych działań w obszarze biznesowym. Udzielamy fachowego wsparcia, z którego mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy.realizujemy kompleksowe doradztwo, podejmujemy się pełnomocnictwa oraz reprezentowania Klienta w sporach. Nasza obsługa obejmuje również przygotowanie niezbędnej dokumentacji.

Akty notarialne

Zatrudniająca najlepszych specjalistów kancelaria notarialna, zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty. Szeroki zakres usług i ich kompetentna realizacja - dzięki nim zaufało nam już wielu klientów. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoim partnerem zostało najlepsza biuro w Krakowie - wybierz nas, a nie zawiedziemy Twoich oczekiwań.

Adwokat - Eliza Kuna

W warszawskiej kancelarii Elizy Kuny znajdą Państwo profesjonalną pomoc. Wysoki poziom usług możliwy jest dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy z zakresu prawa pracy czy prawa rodzinnego. Każda osoba, która zgłosi się do nas uzyska odpowiednią pomoc oraz doradztwo w każdej przedstawionej kwestii. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby, a najpierw do zapoznania się z ofertą przedstawiona na stronie internetowej. Zapraszamy więc do kontaktu oraz do zgłoszenia się do nas po pomoc. Naprawdę warto.

Kancelaria prawna - dziedziczenie

Jest to jedna z dziedzin kodeksu cywilnego, która reguluje wiele aspektów związanych z rozporządzaniem majątkiem, dziedziczeniem, a wszelkimi roszczeniami. Prowadzeniem tego typu spraw zajmuje się Dariusz Makulec - adwokat. Spadki mogą być źródłem wielu konfliktów rodzinnych, zadaniem naszej kancelarii jest aby nie przenosiły się one za każdym razem na wokandę sądową. W zakresie tej przedmiotowej dziedziny prawa działamy na terenie Warszawy i okolic. W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zakup gruntu

Podczas codziennych konsultacji z klientami staram się, między innymi, wyjaśniać problematyczne kwestie związane z obrotem gruntami. Zastanawiają się Państwo, kto może kupić ziemię rolną? Najczęściej taki obszar może nabyć właściciel lub dzierżawca użytków o powierzchni mniejszej niż 300 ha. Taka osoba powinna mieć kwalifikacje do prowadzenia gospodarstwa i zajmować się nim od przynajmniej 5 lat. Wspomnianym gruntem natomiast mogą być np. łąki, nieużytki lub grunty orne nadające się na uprawę roślin.