BDT Viken : Założenie firmy w Norwegii

Jako zaufana firma rachunkowo-konsultingowa świadczymy usługi w zakresie księgowości dla spółek, jak i osób prywatnych, przeprowadzania audytów wewnętrznych, rozliczania kadr i płac, sporządzania sprawozdań finansowych dla spółek, czy też pomocy w uzyskaniu formularza A1. Przede wszystkim zajmujemy się jednak pomocą dla osób prowadzących działalność gospodarczą w Norwegii przy uzyskaniu zwrotu podatku. Dzięki temu, że znamy i rozumiemy metodologię pracy za granicą, możemy zaoferować Państwu rzetelne usługi na najwyższym poziomie.

Akty notarialne

Zatrudniająca najlepszych specjalistów kancelaria notarialna, zaprasza do skorzystania z wyjątkowej oferty. Szeroki zakres usług i ich kompetentna realizacja - dzięki nim zaufało nam już wielu klientów. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoim partnerem zostało najlepsza biuro w Krakowie - wybierz nas, a nie zawiedziemy Twoich oczekiwań.

Adwokat - Eliza Kuna

W warszawskiej kancelarii Elizy Kuny znajdą Państwo profesjonalną pomoc. Wysoki poziom usług możliwy jest dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz szerokiej wiedzy z zakresu prawa pracy czy prawa rodzinnego. Każda osoba, która zgłosi się do nas uzyska odpowiednią pomoc oraz doradztwo w każdej przedstawionej kwestii. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby, a najpierw do zapoznania się z ofertą przedstawiona na stronie internetowej. Zapraszamy więc do kontaktu oraz do zgłoszenia się do nas po pomoc. Naprawdę warto.

Kancelaria prawna - dziedziczenie

Jest to jedna z dziedzin kodeksu cywilnego, która reguluje wiele aspektów związanych z rozporządzaniem majątkiem, dziedziczeniem, a wszelkimi roszczeniami. Prowadzeniem tego typu spraw zajmuje się Dariusz Makulec - adwokat. Spadki mogą być źródłem wielu konfliktów rodzinnych, zadaniem naszej kancelarii jest aby nie przenosiły się one za każdym razem na wokandę sądową. W zakresie tej przedmiotowej dziedziny prawa działamy na terenie Warszawy i okolic. W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Tarcza antykryzysowa

Kancelaria świadczy wsparcie klientom biznesowym i indywidualnym. Oferowana jest także pomoc w zakresie informowania o możliwościach dla przedsiębiorców związanych z pandemią koronawirusa. Możliwe jest np. zwolnienie z ZUS lub skorzystanie z dotacji lub pożyczek, w zależności od wielkości przedsiębiorstwa.

Akty, poświadczenia, wpisy i odpisy

Jestem prawnikiem, który ukończył odpowiednią aplikację, zdał egzamin zawodowy oraz odbył asesurę. Prowadzę biuro notarialne zlokalizowane w Szczecinie. Podejmuje się sporządzania takich dokumentów jak akty, poświadczenia, protesty, wpisy, odpisy oraz wyciągi dokumentów, a także tworzę projekty innych dokumentów.

Składniki majątku spadkowego

Do jego sporządzenia, zgodnie z literą prawa, zobowiązany jest komornik sądowy. Spis inwentarza to dokument urzędowy o wielkiej wadze - wymieniony jest w nim majątek, który wchodzi w skład spadku po zmarłej osobie. Musi stanowić prawdę i być odpowiednio sporządzony, by nie istniały możliwości do podważenia.

Adwokat Płock

Jeśli chodzi o wsparcie związane z interpretacją przepisów gospodarczych, czy też kodeksu cywilnego lub karnego, możliwe jest skorzystanie z pomocy osoby, jaką jest adwokat. Płock to miejsce, gdzie znajduje się kancelaria, które może świadczyć wsparcie także z zakresu umów frankowych oraz upadłości konsumenckiej, a także rozwodów oraz podziału majątku.

Pełna opieka radców

Połączeniem świeżego i wieloaspektowego spojrzenia nawet na najbardziej powtarzalne w przestrzeni społecznej problemy, z doświadczeniem oraz silnym ugruntowaniem w obowiązujących przepisach pozwala DBWP - Kancelarii Radców Prawnych Dorf-Burke, Wałga-Pilor Sp. p. zmierzyć się nawet z najtrudniejszymi sprawami. Zwracając się do nas z prośbą o pomoc mogą Państwo liczyć na indywidualne warunki współpracy, pełne zaangażowanie ze strony naszych pracowników oraz całkowitą dyspozycyjność zespołu naszego biura.

O co może ubiegać się poszkodowany?

Jeśli jesteśmy osobą poszkodowaną w wyniku zdarzenia, w większości sytuacji sprawca najczęściej będzie zobowiązany do świadczenia na naszą rzecz. Zadośćuczynienie a odszkodowanie to dwie różne formy rekompensaty - ta pierwsza odzwierciedla w kwocie stopień wyrządzonej krzywdy i może zostać zasądzona obok tej drugiej niezależnie od polisy ubezpieczeniowej.

Pomoc podatkowa

Nasza kancelaria ulokowana w Krakowie to kompleksowość usług prawnych niezależnie od wielkości czy skali danego przedsięwzięcia. Doradca podatkowy pomaga w różnych sytuacjach finansowych oraz w odprowadzaniu składek i uzyskiwaniu zwrotów w wielu kwestiach i aspektach, również za granicą naszego kraju.

Pomoc dla dłużników w Bytomiu

Upadłość konsumencka w Bytomiu to nasza specjalizacja. Kancelaria prawna kieruje swoją ofertę do osób, które są zadłużone, lub w inny sposób obciążone finansowe. Świadczymy usługi doradcze: analizujemy sytuację klienta i szacujemy, czy upadłość konsumencka jest odpowiednim rozwiązaniem. Wskazujemy też na koszty, które wiążą się z tą procedurą i pomagamy w zebraniu potrzebnej dokumentacji.