Sokowirówki i wyciskarki soku

Pyszny, owocowy lub warzywny, samodzielnie robiony napój to idealny pomysł na pożywne śniadanie i pyszną przekąskę. Mając tego świadomość, nasza firma udostępnia szereg artykułów, które pozwolą na przygotowanie prawdziwej bomby witaminowej. Wytłaczarka do soków o wielu możliwościach konfiguracyjnych pozwoli w szybkim czasie przygotować doskonały przysmak do picia.

Dania szpinakowe

Propozycja dla osób ceniących tradycyjne i zdrowe potrawy! Oferujemy gotowe do podgrzania pierogi ze szpinakiem oraz dodatkiem sera feta. Produkt może być przygotowany zarówno w garnku, jak i na patelni. Dla podkreślenia smaku polecamy serwować z dodatkiem kwaśnej śmietany bądź też lekko podsmażone na maśle. Producent z Krakowa zaprasza do współpracy!

Proponujemy najlepsze sushi w Warszawie i dodatkowo jego dostawę na terenie miasta! Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie wszystkich naszych klientów, dlatego oferujemy im tak atrakcyjne warunki współpracy. Dzięki nam przekonasz się o wspaniałym smaku tych orientalnych potraw! Zapraszamy do kontaktu.