Dania szpinakowe

Propozycja dla osób ceniących tradycyjne i zdrowe potrawy! Oferujemy gotowe do podgrzania pierogi ze szpinakiem oraz dodatkiem sera feta. Produkt może być przygotowany zarówno w garnku, jak i na patelni. Dla podkreślenia smaku polecamy serwować z dodatkiem kwaśnej śmietany bądź też lekko podsmażone na maśle. Producent z Krakowa zaprasza do współpracy!

Akcesoria przydatne w kuchni

Jednym z produktów, które pomogą usprawnić pracę w kuchni w lokalach gastronomicznych, są obieraczki do ziemniaków. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest szybkie obranie także innych warzyw, w tym chociażby marchwi, a także cebuli, zaś dodatkowym ułatwieniem jest wyposażenie urządzenia w specjalne separatory.

Sklep z herbatą

Nasz sklep z herbatą oferuje Państwu nieprzebrany asortyment mieszanek, począwszy od klasycznych, czarnych, aż po czerwone chińskie w puszkach. Nasza działalność to także porady oraz podróże związane z suszem oraz wspaniałym napojem, jaki z niego powstaje. Oferujemy także akcesoria do parzenia i ceramikę.

Sklep z grzałkami

Od lat działamy na rynku dostarczając nowoczesne i sprawdzone rozwiązania. Każda grzałka do destylatora dostępne w naszej ofercie to osprzęt doskonale sprawdzający się w swojej roli. W katalogu znajdą Państwo modele zróżnicowane zarówno pod względem mocy, jak i wielkości, co ułatwia dobranie tego najodpowiedniejszego.

krówki producent

Duży wybór wzorów i nośników, nieograniczone możliwości użycia i wtopienie się w obowiązkowy kanon działań promocyjnych firm to czynniki, które są przyczyną popularności jaką cieszą się nasze krówki reklamowe i inne słodycze reklamowe. Cennik jest równie zróżnicowany co propozycje przedmiotów które mogą posłużyć za gadżety reklamowe.

Żywność online

W naszym sklepie można nabyć zdrową żywność - stacjonarnie lub online. Zakupy spożywcze online są szybkie, łatwe i bezpieczne. Można wybierać spośród szerokiego asortymentu past, przetworów warzywnych i owocowych, produktów mącznych, miodów. Przygotowaliśmy również dania główne w słoikach, jak bigos czy żurek.

TORTOWY.pl

Wyroby cukiernicze, które przygotowujemy lub kupujemy dla naszych dzieci, mogą być jeszcze bardziej atrakcyjne. Dzięki naszym opłatkom na tort, na każdym wypieku który nie ma na wierzchu kremu ani bitej śmietany, możemy położyć opłatek z podobizną ukochanego bohatera (z bajki lub filmu) naszej pociechy jak np. Spiderman, Strażak Sam czy Hulk.

Czekoladki z krakowskiej manufaktury

Wykonujemy czekoladki o oryginalnym kształcie serca czy jajka oraz smaku m.in. malinowym, kawowym, piernikowym, miodowym i pistacjowym. Ręcznie wykonane praliny mogą być oryginalnym prezentem przykładowo na Walentynki, Boże Narodzenie lub Wielkanoc. Sporządzamy je z czekolady białej, deserowej bądź mlecznej.

Berry Good - producent świeżych owoców

Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem na półki sklepowe na terenie całej Polski wyjątkowych owoców, których smak znali kiedyś tylko mieszkańcy Ameryki Północnej. Plantacja borówki amerykańskiej firmy Berry Good charakteryzuje się lekką oraz kwaśną glebą, a każdy owoc przechodzi wieloetapową selekcję zanim zostanie zerwany, schłodzony oraz włożony do wygodnego opakowania. Działamy na terenie województwa lubelskiego, podkarpackiego oraz wielkopolskiego, w rejonach które charakteryzują się wyjątkową czystością powietrza oraz ziemi.