Sokowirówki i wyciskarki soku

Pyszny, owocowy lub warzywny, samodzielnie robiony napój to idealny pomysł na pożywne śniadanie i pyszną przekąskę. Mając tego świadomość, nasza firma udostępnia szereg artykułów, które pozwolą na przygotowanie prawdziwej bomby witaminowej. Wytłaczarka do soków o wielu możliwościach konfiguracyjnych pozwoli w szybkim czasie przygotować doskonały przysmak do picia.

Dania szpinakowe

Propozycja dla osób ceniących tradycyjne i zdrowe potrawy! Oferujemy gotowe do podgrzania pierogi ze szpinakiem oraz dodatkiem sera feta. Produkt może być przygotowany zarówno w garnku, jak i na patelni. Dla podkreślenia smaku polecamy serwować z dodatkiem kwaśnej śmietany bądź też lekko podsmażone na maśle. Producent z Krakowa zaprasza do współpracy!

Proponujemy najlepsze sushi w Warszawie i dodatkowo jego dostawę na terenie miasta! Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie wszystkich naszych klientów, dlatego oferujemy im tak atrakcyjne warunki współpracy. Dzięki nam przekonasz się o wspaniałym smaku tych orientalnych potraw! Zapraszamy do kontaktu.

Opakowania jednorazowe tanio

Opakowania jednorazowe tanio można kupić w każdym sklepie. oczywiście nie mówię tu tylko o wielkopowierzchniowych marketach ale także normalnych, osiedlowych sklepikach. Warto tez śledzić promocje w gazetkach promocyjnych - latem organizowane są promocje dzięki którym możemy kupić opakowania jednorazowe tanio jak nigdy

Akcesoria przydatne w kuchni

Jednym z produktów, które pomogą usprawnić pracę w kuchni w lokalach gastronomicznych, są obieraczki do ziemniaków. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest szybkie obranie także innych warzyw, w tym chociażby marchwi, a także cebuli, zaś dodatkowym ułatwieniem jest wyposażenie urządzenia w specjalne separatory.