Produkty dla wędliniarstwa

Przedstawiamy Państwu osłonki do wędlin i kiełbas, które będą doskonałym sposobem na zachowanie świeżości oraz smaku i aromatu produktu. Nie przepuszczają one także tlenu, co wydłuża termin przydatności do spożycia wyrobu. Ten nasz produkt dostępny jest też w wersji termokurczliwej. Osłony pokrywają produkt bardzo ciasno, dlatego nie ma mowy o nieestetycznym marszczeniu się i pęcherzykach. Mają Państwo do wyboru różne wymiary materiału, dzięki czemu mogą Państwo je dopasować do swojego asortymentu.

Sokowirówki i wyciskarki soku

Pyszny, owocowy lub warzywny, samodzielnie robiony napój to idealny pomysł na pożywne śniadanie i pyszną przekąskę. Mając tego świadomość, nasza firma udostępnia szereg artykułów, które pozwolą na przygotowanie prawdziwej bomby witaminowej. Wytłaczarka do soków o wielu możliwościach konfiguracyjnych pozwoli w szybkim czasie przygotować doskonały przysmak do picia.

Akcesoria do ogrodu

W podstawowym wyposażeniu każdego ogrodu powinien znaleźć się również grill ogrodowy. Niezależnie od tego, czy preferują państwo tradycyjne rozwiązania, czy też wolą państwo korzystać z zupełnie nowoczesnych technologii - w naszym sklepie znajdą państwo produkty spełniające Państwa oczekiwania. Oferujemy zarówno modele gazowe, węglowe, jak i gazowo-węglowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.