Bricks 4 Kidz - przyjęcia z udziałem LEGO

Nasza firma zajmuje się nie tylko uczeniem najmłodszych, zapewniając im w tym samym czasie zabawę, ale i organizacją imprez okolicznościowych dla nich. Bricks 4 Kidz przygotowuje przyjęcia urodzinowe dla dziecka, które można dostosować tematycznie do jego zainteresowań, a wszystko przy udziale klocków LEGO. W ofercie znajduje się Star Wars, Angry Birds, Minecraft, Jurrasic Land, a także Minionki. Warto zwrócić uwagę przy doborze Gości, by grupa była jak najbardziej jednorodna wiekowo, aby uniknąć przymusu dzielenia jej na podgrupy.

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się rozwojem oraz edukacją pociech rodziców w całej Polsce. W sposób efektywny oraz kreatywny uczymy je podstawowych umiejętności, a także poszerzamy ich zakres wiedzy. Matematyka dla dzieci to zajęcia organizowane przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka, które uczą ich podstaw tej nauki ścisłej już nawet po urodzeniu, na długo zanim zaczną się jej uczyć w szkołach. Dzięki temu pociechy będą łatwiej przyswajać informacje oraz pokochają naukę. Oferujemy również szkolenia dla rodziców.

Oferujemy wyjątkowej jakości akcesoria dziecięce i wózki - zarówno spacerówki, gondole, jak również modele uniwersalne, które z całą pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu i inwestowaniem w te, które najbardziej będą Wam odpowiadały.