Bricks 4 Kidz - przyjęcia z udziałem LEGO

Nasza firma zajmuje się nie tylko uczeniem najmłodszych, zapewniając im w tym samym czasie zabawę, ale i organizacją imprez okolicznościowych dla nich. Bricks 4 Kidz przygotowuje przyjęcia urodzinowe dla dziecka, które można dostosować tematycznie do jego zainteresowań, a wszystko przy udziale klocków LEGO. W ofercie znajduje się Star Wars, Angry Birds, Minecraft, Jurrasic Land, a także Minionki. Warto zwrócić uwagę przy doborze Gości, by grupa była jak najbardziej jednorodna wiekowo, aby uniknąć przymusu dzielenia jej na podgrupy.

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się rozwojem oraz edukacją pociech rodziców w całej Polsce. W sposób efektywny oraz kreatywny uczymy je podstawowych umiejętności, a także poszerzamy ich zakres wiedzy. Matematyka dla dzieci to zajęcia organizowane przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka, które uczą ich podstaw tej nauki ścisłej już nawet po urodzeniu, na długo zanim zaczną się jej uczyć w szkołach. Dzięki temu pociechy będą łatwiej przyswajać informacje oraz pokochają naukę. Oferujemy również szkolenia dla rodziców.

Zapraszamy Państwa do krainy stworzonej z myślą o najmłodszych. Sklep PremiumBaby to miejsce gdzie znajdą Państwo praktyczne akcesoria dla maluchów, takie jak wózki wielofunkcyjne, łóżeczka turystyczne, rowerki biegowe, leżaczki, krzesełka do karmienia oraz wiele innych niezbędnych produktów. W asortymencie znajdują się również foteliki samochodowe, dostępne w pięciu grupach wagowych. Posiadamy zarówno modele dla niemowląt jak i dla dzieci kilkuletnich. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Kursy taneczne dla najmłodszych

Zgrabne poruszanie się w rytm muzyki to cenna umiejętność. Jeżeli sądzisz, że Twój maluch to potencjalny król parkietu, sprawdź, która szkoła tańca dla dzieci w Szczecinie jest w stanie zaoferować mu najlepszy rozwój. Kto wie, może za kilka lat będziesz oklaskiwać swoją pociechę na prestiżowym turnieju w Blackpool?