Instytut Rozwoju Małego Dziecka

Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się rozwojem oraz edukacją pociech rodziców w całej Polsce. W sposób efektywny oraz kreatywny uczymy je podstawowych umiejętności, a także poszerzamy ich zakres wiedzy. Matematyka dla dzieci to zajęcia organizowane przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka, które uczą ich podstaw tej nauki ścisłej już nawet po urodzeniu, na długo zanim zaczną się jej uczyć w szkołach. Dzięki temu pociechy będą łatwiej przyswajać informacje oraz pokochają naukę. Oferujemy również szkolenia dla rodziców.

Akcesoria do makijażu

W ofercie naszego sklepu znajdziesz doskonałej jakości zabawki dla dzieci, samochody akumulatorowe czy klocki. Szczególne miejsce w naszym asortymencie zajmuje zestaw do robienia paznokci. Dzięki niemu stworzysz doskonały manicure, który zachwyci każdego. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Każdy produkt pochodzi od sprawdzonego producenta na rynku. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz sprawną realizację zamówień. Zapraszamy już dziś.

Kids Town

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że pokój najmłodszych domowników powinien być w taki sposób wyposażony, aby sprzyjał zarówno nauce, jak i beztroskiej zabawie? W osiągnięciu takiego efektu pomogą dywany dla dzieci. W przeciwieństwie do standardowych realizacji - nasze są fantazyjne, pełne bajkowych kształtów oraz niepowtarzalnych kolorów. Nie zapomnieliśmy również o ich ponadprzeciętnej trwałości i odporności na wycieranie, zaciągnięcia oraz zabrudzenia. Dzięki takim właściwościom nasze artykuły mogą tworzyć przestrzeń przyjazną dla najmłodszych.

sprzątanie mieszkań

Przedstawiamy Państwu firmę, która oferuje profesjonalne sprzątanie domów na terenie Nowego Sącza, jak również jego okolic. Gwarantujemy usługi dopasowane do Państwa potrzeb, które realizujemy na najnowocześniejszym sprzęcie oraz przy użyciu najdelikatniejszych środków. Oferujemy między innymi mycie okien, czy też czyszczenie biur.

Nie publiczne przedszkole w Warszawie

Nasze przedszkole niepubliczne o profilu językowym to miejsce w Warszawie, gdzie każdego dnia wykwalifikowana kadra stara się sprostać potrzebom każdego wychowanka. Oferujemy zabawę w kameralnych grupach oraz dostęp do przestronnych sal i ogromnego ogrodu. Sprawdź naszą ofertę zajęć i już teraz wypełnij dostępną na stronie kartę zgłoszeniową. Zapraszamy.

Mobilne planetarium w Warszawie

Nasze niezwykłe, mobilne planetarium w Warszawie to astronomiczna opowieść, przenosząca najmłodszych w głąb kosmicznych sekretów. Zapewniamy unikalne pokazy edukacyjne dopasowane do wieku uczestników repertuarem w dowolnym miejscu w stolicy i całym województwie mazowieckim. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z nasza ofertą.