Zamawianie akcesoriów medycznych

W sklepie EMS Medyk znajdziecie Państwo nowoczesne ssaki medyczne - specjalistyczne przyrządy dedykowane przychodniom, ratownictwu medycznemu i szpitalom, ale w niektórych warunkach również do zastosowania domowego. Służą one do eliminowania nagromadzonych wydzielin pacjenta - krwi, śliny, płynów fizjologicznych. Przedstawiamy również ofertę na kołnierze ortopedyczne, opatrunku hydrożelowe, materiały sterylizacyjne i wiele innych. Maska krtaniowa służy do intubacji pacjentów nieprzytomnych. Polecamy.

Skuteczne zwalczanie nadwagi

Jeśli pragniesz zrzucić kilka kilogramów, a Twoja masa w BMI wynosi powyżej 27, dobrym rozwiązaniem może okazać się dieta białkowa Cambridge. Jest szczególnie polecana osobom otyłym lub przygotowującym się do zabiegu i złożonej rehabilitacji po nim, kiedy niezbędny jest szybki spadek masy. Jedynym przeciwwskazaniem do korzystania z diety jest wiek - dzieci i młodzież w fazie rozwoju bezwzględnie nie powinny po nią sięgać. Skuteczne odchudzanie przy zachowaniu wszystkich niezbędnych wartości odżywczych.

Wsparcie dla seniorów - Słoneczna Polana

Proponujemy pomoc nie tylko seniorom, ale także dla ich rodzin. Opieka nad osobami starszymi, a przy tym schorowanymi, może wymagać stałej obecności opiekuna. Dlatego proponujemy wsparcie rodzinom, w którym dziadkowie, rodzice nie domagają. Nasza placówka może im zapewnić komfortowe warunki pobytowe, a rodziny mogą być spokojne o bezpieczeństwo swoich bliskich. Proponujemy zakwaterowanie, wyżywienie, a także pomoc medyczną - całodobowo przez wielospecjalistyczny szpital. Dowiedz się co możemy zaproponować Twojej rodzinie!

Cryogen - sprzedaż ciekłego azotu

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną dystrybucją naczyń Dewara, znanych również jako cylindryczne, przeznaczonych do przechowywania między innymi skroplonych gazów. Sprzedajemy również hurtowo ciekły azot. Cryogen to firma, której usługi obejmują nie tylko kriotechnikę, ale i kriobiologię. Oznacza to, że posiadamy specjalnie przystosowane pomieszczenia do przechowywania gamet zwierząt gospodarskich. Na naszej stronie można również znaleźć katalog zawierający ranking buhajów wraz z cennikiem.

Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Terapii Uzależnień

Zapraszamy serdecznie osoby uzależnione od alkoholu i narkotyków na skuteczne leczenie uzależnień w naszych gabinetach w Warszawie. Pomocy udzielają Państwu doświadczeni i wykwalifikowani lekarze i pielęgniarki, które prowadzą skuteczny detoks. Zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej lub w ośrodku Attente w Świątnikach Górnych.

Gadżety medyczne od Tech-Med

Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego Tech-Med. Od pokoleń zajmujemy się dystrybucją urządzeń i akcesoriów medycznych do zastosowania w domu i gabinecie lekarskim. Pulsoksymetr służy do pomiaru stopnia wysycenia tlenem krwi pacjenta. Można stosować do bieżącej kontroli parametrów życiowych u pacjentów nieprzytomnych.

Korygowanie wad zgryzu

Jeśli potrzebne są Wam rozwiązania, za sprawą których możliwe jest uzyskiwanie pięknego uśmiechu zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdzie przygotowane zostaną dla naszych pacjentów aparaty ortodontyczne. Naszą klinikę stomatologiczną Eurodental znajdziecie w Warszawie. Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają na szybkie i łatwe skorygowanie wad Waszego zgryzu. Dzięki odbytym konsultacjom możliwe jest dobranie metod, jakie stosowane są dla wyrównania naszego uzębienia, a co za tym idzie poprawę przeżuwania.

Usuwanie tkanki tłuszczowej

Nie podoba Ci się Twoja sylwetka? Chciałabyś zlikwidować jej niedoskonałości? Pragniesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej lub nieestetycznego cellulitu? W Szpitalach LUX MED wykonujemy profesjonalny zabieg liposukcji, który ma na celu pozbycie się miejscowo tkanki tłuszczowej. Stosowany jest na twarzy, szyi, brzuchu, nogach i w innych licznych miejscach. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami do wykonywania tego typu zabiegów. Można go wykonywać w połączeniu z innymi metodami, takimi jak lifting.

IBIS - rzetelne badanie Waszych uszu

Macie Państwo wrażenie, że Wasze uszy nie odbierają rzeczywistości w sposób właściwy i chcielibyście, by sprawdzono to w kompetentny sposób? Badanie słuchu, jakie realizujemy w zakresie działalności warszawskiej kliniki medycznej IBIS obejmuje między innymi obniżoną tolerancję na dźwięki czy dysfunkcję trąbek.

Psychologia w stolicy

Depresja, nerwice, negatywne schematy myślenia, długotrwałe efekty przeżytej w dzieciństwie traumy - z problemami emocjonalnymi czasem warto zwrócić się do psychologa. Ten przyjmujący w Amedis w Warszawie, stara się jak najlepiej pomóc podczas sesji indywidualnych oraz dla par. Terapia małżeńska to forma skierowana do partnerów, którzy przeżywają kryzys, ale chcą odbudować swój związek. Aby móc świadczyć zróżnicowane usługi, zatrudniamy także psychiatrę, psychoterapeutę, seksuologa, neurologa oraz geriatrę.

PRODENTAL

Gabinet dentystyczny to zawsze miejsce, do którego wiele osób stara się raczej nie zaglądać. W PRODENTAL robimy co w naszej mocy, by stomatologia miała przyjazny (ale jednocześnie fachowy!) wymiar i bardzo skutecznie staramy się pozbywać wszelkich problemów w jamie ustnej. Zapraszamy serdecznie do Nowego Sącza, gdzie, oprócz klasycznych naprawczych zabiegów, proponujemy między innymi wybielanie zębów, diagnostykę RTG czy pedodoncje - czyli eliminowanie analogicznych problemów u najmłodszych. Odwiedźcie nas!

Dentyści na każdy problem

Usuwamy zęby, regenerujemy je, a także wykonujemy wiele innych zabiegów, dzięki którym pozbędziecie się państwo problemów ze swoim uzębieniem. Zapraszamy do skorzystania z usług poznańskich specjalistów z Dentopolis, specjalizujących się w chirurgii stomatologicznej. Bezboleśnie, tanio, szybko - to nasza dewiza.

Lampa bezprzewodowa

Witamy w sklepie Dentline firmy UniStore. Tutaj zamówicie Państwo szereg przyrządów stomatologicznych najwyższej jakości, w tym bezprzewodową lampę polimeryzacyjną służącą do szybkiego utwardzania materiału wypełniającego ubytek. Posiada cztery cykle działania, na 10, 20, 30 i 40 sekund. Emituje przyjazne, niebieskie światło. Polecamy również skalery do przeprowadzania zabiegu zdejmowania kamienia nazębnego za pomocą ultradźwięków. Oferujemy również narzędzia do endodoncji,czyli leczenia kanałowego.

Obecnie bardzo wiele czasu spędzamy przy komputerach, Cierpi na czym nasze zdrowie a najwięcej wzrok. Oczy bolą, pieką i swędzą - biegniemy do specjalisty, który badając ostrość wzroku stwierdza, że już czas na okulary. Kraków oferuje bardzo dobry sklep i gabinet okulistyczny. Jeśli Twoje oczy źle znoszą wpatrywanie się godzinami w ekran komputera, lub przeglądanie dokumentów pisanych małym drukiem a okulary do czytania na pewno pomogą. Posiadamy też szeroki wybór opraw okularowych. Zapraszamy również po modne okulary korekcyjne dostępne naszej strony internetowej.

Filtrowanie wody

Jeżeli nie chcesz kupować wody w plastikowych butelkach, które mają negatywny wpływ na środowisko, to postaw na filtry Brita. Oczyszczają one wodę z kranu ze szkodliwych elementów i sprawiają, że staje się ona zdatna do picia. Żywotność produktów to kilka miesięcy, później należy je wymienić na nowe, aby dalej cieszyć się czystą wodą.

Korekcja wzroku

Korekcję wykonuje się u osób między dwudziestym trzecim a czterdziestym rokiem życia. Narządy osób młodszych nie są jeszcze wykształcone w pełni, dlatego z operacją należy poczekać. Zabiegi laserowe oczu są przeznaczone tylko dla osób nieprzechodzących chorób takich jak jaskra czy zaćma. Badanie i leczenie przeprowadzamy w gabinecie w Kielcach.

Technik reperujący endoskop

Zajmujemy się serwisem specjalistycznych urządzeń medycznych. Naszą specjalizacją jest naprawa endoskopów marki Olympus. Możemy przywrócić do stanu świetności zepsutą kamerę laparoskopową czy przewód wideo. Posiadamy zaplecze techniczne niezbędne do reperacji osłon gumowych, światłowodów czy przetworników CCD.