Wsparcie dla seniorów - Słoneczna Polana

Proponujemy pomoc nie tylko seniorom, ale także dla ich rodzin. Opieka nad osobami starszymi, a przy tym schorowanymi, może wymagać stałej obecności opiekuna. Dlatego proponujemy wsparcie rodzinom, w którym dziadkowie, rodzice nie domagają. Nasza placówka może im zapewnić komfortowe warunki pobytowe, a rodziny mogą być spokojne o bezpieczeństwo swoich bliskich. Proponujemy zakwaterowanie, wyżywienie, a także pomoc medyczną - całodobowo przez wielospecjalistyczny szpital. Dowiedz się co możemy zaproponować Twojej rodzinie!

Prywatny Ośrodek Psychoterapii i Terapii Uzależnień

Zapraszamy serdecznie osoby uzależnione od alkoholu i narkotyków na skuteczne leczenie uzależnień w naszych gabinetach w Warszawie. Pomocy udzielają Państwu doświadczeni i wykwalifikowani lekarze i pielęgniarki, które prowadzą skuteczny detoks. Zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej lub w ośrodku Attente w Świątnikach Górnych.

Gadżety medyczne od Tech-Med

Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego Tech-Med. Od pokoleń zajmujemy się dystrybucją urządzeń i akcesoriów medycznych do zastosowania w domu i gabinecie lekarskim. Pulsoksymetr służy do pomiaru stopnia wysycenia tlenem krwi pacjenta. Można stosować do bieżącej kontroli parametrów życiowych u pacjentów nieprzytomnych.

IBIS - rzetelne badanie Waszych uszu

Macie Państwo wrażenie, że Wasze uszy nie odbierają rzeczywistości w sposób właściwy i chcielibyście, by sprawdzono to w kompetentny sposób? Badanie słuchu, jakie realizujemy w zakresie działalności warszawskiej kliniki medycznej IBIS obejmuje między innymi obniżoną tolerancję na dźwięki czy dysfunkcję trąbek.

Psychologia w stolicy

Depresja, nerwice, negatywne schematy myślenia, długotrwałe efekty przeżytej w dzieciństwie traumy - z problemami emocjonalnymi czasem warto zwrócić się do psychologa. Ten przyjmujący w Amedis w Warszawie, stara się jak najlepiej pomóc podczas sesji indywidualnych oraz dla par. Terapia małżeńska to forma skierowana do partnerów, którzy przeżywają kryzys, ale chcą odbudować swój związek. Aby móc świadczyć zróżnicowane usługi, zatrudniamy także psychiatrę, psychoterapeutę, seksuologa, neurologa oraz geriatrę.

PRODENTAL

Gabinet dentystyczny to zawsze miejsce, do którego wiele osób stara się raczej nie zaglądać. W PRODENTAL robimy co w naszej mocy, by stomatologia miała przyjazny (ale jednocześnie fachowy!) wymiar i bardzo skutecznie staramy się pozbywać wszelkich problemów w jamie ustnej. Zapraszamy serdecznie do Nowego Sącza, gdzie, oprócz klasycznych naprawczych zabiegów, proponujemy między innymi wybielanie zębów, diagnostykę RTG czy pedodoncje - czyli eliminowanie analogicznych problemów u najmłodszych. Odwiedźcie nas!

Obecnie bardzo wiele czasu spędzamy przy komputerach, Cierpi na czym nasze zdrowie a najwięcej wzrok. Oczy bolą, pieką i swędzą - biegniemy do specjalisty, który badając ostrość wzroku stwierdza, że już czas na okulary. Kraków oferuje bardzo dobry sklep i gabinet okulistyczny. Jeśli Twoje oczy źle znoszą wpatrywanie się godzinami w ekran komputera, lub przeglądanie dokumentów pisanych małym drukiem a okulary do czytania na pewno pomogą. Posiadamy też szeroki wybór opraw okularowych. Zapraszamy również po modne okulary korekcyjne dostępne naszej strony internetowej.

Filtrowanie wody

Jeżeli nie chcesz kupować wody w plastikowych butelkach, które mają negatywny wpływ na środowisko, to postaw na filtry Brita. Oczyszczają one wodę z kranu ze szkodliwych elementów i sprawiają, że staje się ona zdatna do picia. Żywotność produktów to kilka miesięcy, później należy je wymienić na nowe, aby dalej cieszyć się czystą wodą.

Korekcja wzroku

Korekcję wykonuje się u osób między dwudziestym trzecim a czterdziestym rokiem życia. Narządy osób młodszych nie są jeszcze wykształcone w pełni, dlatego z operacją należy poczekać. Zabiegi laserowe oczu są przeznaczone tylko dla osób nieprzechodzących chorób takich jak jaskra czy zaćma. Badanie i leczenie przeprowadzamy w gabinecie w Kielcach.

Technik reperujący endoskop

Zajmujemy się serwisem specjalistycznych urządzeń medycznych. Naszą specjalizacją jest naprawa endoskopów marki Olympus. Możemy przywrócić do stanu świetności zepsutą kamerę laparoskopową czy przewód wideo. Posiadamy zaplecze techniczne niezbędne do reperacji osłon gumowych, światłowodów czy przetworników CCD.

Kontrola stanu aktywności guzów nowotworowych

W czasie terapii chorób, które charakteryzują się występowaniem tworów patologicznych, bardzo ważne jest bieżące śledzenie skuteczności podejmowanych działań. Monitorowanie leczenia nowotworu metodą Maintrac umożliwia szybkie reagowanie na zmiany w obrębie komórek. Dzięki temu lekarz na podstawie wyników badania krwi EDTA jest w stanie ocenić, czy należy kontynuować zaplanowaną terapię, czy wdrożyć nowe medykamenty.

Sklep z narzędziami stomatologicznymi

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości instrumentów przeznaczonych dla dentystów, chirurgów dentystycznych, implantologów oraz ortodontów. Polecamy narzędzia stomatologiczne pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów, które na pewno sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających fachowców. Zapewniamy przystępne warunki handlowe zarówno w przypadku sprzedaży hurtowej, jak i detalicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do złożenia zamówienia.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której szczegółowo opisaliśmy działalność gabinetu dentystycznego. Chirurgia stomatologiczna to jeden z działów, które rozwijamy w Dentalux. Wykonujemy zabiegi dentystyczne, które nie tylko wpływają na zdrowie jamy ustnej, ale także na jej estetykę. Więcej informacji znajdziesz na naszej witrynie www, bądź kontaktując się z pracownikami naszego gabinetu. To właśnie u nas panuje tak miła atmosfera, udzielająca się każdemu pacjentowi. W razie pytań - zadzwoń.

Na otarcie łez

Obdarty łokieć, rozcięte kolano? Wszyscy dobrze to znamy. Taki wynik zabawy wymaga dobrego opatrunku. Nasze plastry dla dzieci w kolorowe, radosne wzory, nie tylko zabezpieczą ranę, ale także pozwolą maluchowi się rozchmurzyć. Hipoalergiczne, bezpieczne dla skóry dziecka i elastyczne, idealnie dopasują się do ciała.

Perli - wybielanie zębów

Potrzebni są Wam specjaliści wykonujący profesjonalne wybielanie zębów? Zapraszamy do Perli Smile SPA, naszego gabinetu w Warszawie, gdzie oferujemy wybielanie zębów metodą fotochemiczną z akceleratorem LED, która nie powoduje skutków ubocznych i jest bezbolesna. Jest to jedna z najlepszych metod sprawdzonych w wielu krajach.

Proponujemy akcesoria medyczne przeznaczone dla osób z wadami postawy czy problemami lub schorzeniami stóp. Na stronie Vaya Medical znajdziesz wkładki na płaskostopie poprzeczne i podłużne, przeznaczone do butów z odkrytymi lub zasłoniętymi palcami. Wykonane zostały one z wytrzymałego tworzywa, dzięki któremu stopa ma odpowiednie podparcie i nie poci się. Szczególnie polecamy wersje z wbudowaną pelotą w kształcie litery T, która zapewnia odpowiednie, solidne wsparcie dla całego łuku śródstopia.